Visa tiesa apie Jūsų daugiabučio namo administravimą

Mielas daugiabučio namo gyventojau,

Dideli administraciniai mokesčiai, prastas aplinkos, laiptinių tvarkymas, nesulaukiamos renovacijos, remontai, kiti darbai? Administratorius nebendrauja su gyventojais? O gal Jūs jo net nepažįstate ir nesate matę? O ar kada nors klausė Jūsų nuomonės, ko Jūs norite, kas Jums reikalinga?

  • O ar žinojote, kad profesionalaus bendrijos pirmininko darbas yra atstovauti visus gyvenamojo daugiabučio namo gyventojų interesus, įsiklausant į kiekvieno gyventojo išsakytas mintis ir vadovaujantis teisės aktais priimti pačius optimaliausius sprendimus?
  • Ar žinojote, kad vienas bendrijos pirmininkas neturi teisės nieko spręsti?
  • Ar žinojote, kad bendrijoje aukščiausias įstatymas yra visuotinis gyventojų susirinkimas?
    Jeigu į nors vieną klausimą abejojate, kokį atsakymą pateikti arba tvirtai tariate „NE“, tuomet atėjo laikas kažką keisti! Galbūt nauji pokyčiai atneš naujų vėjų į Jūsų bendrijos gyvenimą, sutaupys Jūsų pinigus ir bendrijos aplinka pasikeis į gerą. 😊

O čia pamąstymui:

 

 

1. Pirmas įspūdis – per 5 darbo metus, dar nematėme tokio „gero“ mokesčių lapelių su tokio dydžio mokesčiais ir tokio neaiškumo sprendimais… Faktiškai ties kiekviena eilute galima pateikti pastabas bei pasiūlymus kur ir kaip sutaupyti! Taigi pradedam 😊

2. 1 ir 3 eilutės – nesuvokiama, kam turėti administratorių jeigu name yra įkurta bendrija. Iš esmės tai yra dvigubos išlaidos. Vadovaujantis turima informacija, bendrijoje yra įdarbintas tik vienas darbuotojas (pirmininkas???). Administratoriaus funkcijos yra tokios pačios kaip ir pirmininko. Taip pat neaišku, kokie yra įdarbinti darbuotojai, jeigu legaliai yra tik vienas bendrijos darbuotojas. Skaičiuojant abiejų šių eilučių kaštus, gyventojai per mėnesį sumoka 299,77 eurus!!!

3. Šiukšlių išvežimas – išties nemažas mokestis. Greičiausiai sutartis yra sena, senai neperžiūrėti kaštai bei išvežimo sąlygos. Ar gyventojai yra supažindinti su gaunamomis sąskaitomis faktūromis už šią paslaugą?

4. Namo teritorijos valymas – Jūsų namas už šią paslaugą kas mėnesį sumoka apie 159,03 eurus. Tai yra tikrai labai nemaži pinigai. O ar kas nors domėjosi, galbūt namo gyventojai norėtų padirbėti arba kiti fiziniai asmenys, kurių darbas nebūtų taip brangiai įkainotas? Sakytume, elementarus, neūkiškumo pavyzdys.

5. Pastatų techninė priežiūra ir Šilumos sistemų priežiūra – mums nesuprantama, jeigu namas turi administratorių, tai bent jau pastatų techninė priežiūra turėtų būti įtraukta į tuos pačius kaštus. Taigi, vėl iškyla klausimas, kam yra reikalingas administratorius??? Vien tik už šias dvi eilutes Jūsų daugiabutis namas kas mėnesį sumoka apie 301,65 eurą!!!

Taigi pažiūrėkime, kur ir kiek galite sutaupyti! 😊

Asociacija „Čia tavo namai“ supranta ir neteisia namo gyventojų, kurie prisiima bendrijos pirmininko pareigas, iš noro padėti, tačiau puikiai suprantame, kad dirbant kitus darbus ir neturint tam pakankamai laiko, įsigilinti į visus teisės aktus bei naujienas yra keblu ir tai užima nemažai laiko.

Todėl asociacija „Čia tavo namai“ turi pirmininkų profesionalų komandą, kurių tiesioginis darbas yra PIRMININKAVIMAS, bei geriausių sprendimų ieškojimas kiekvienai bendrijai individualiai.

Susiorganizuokite savo bendrijos susirinkimą ir mes atvyksime Jus pakonsultuoti NEMOKAMAI, padėsime sustyguoti bendrijos veiklą ir sutaupyti gyventojų lėšas.

Pasikvieskite mūsų atstovą į savo bendrijos susirinkimą ir sužinokite daugiau 😊

Su mumis galite susisiekti tel. nr. 8 679 90414 arba el. paštu info@ciatavonamai.lt.

Daugiau informacijos galite rasti: www.ciatavonamai.lt arba facebook‘o paskyroje Čia tavo namai.

Nebūkite abejingi. Nes tik Jūs galite priimti sprendimus ir matyti akivaizdžius pokyčius.
O mes siekiame išgirsti kiekvieno gyventojo problemas ir įgyvendinti Jūsų lūkesčius, užtikrinant kuo mažesnes išlaidas bei didesnį efektyvumą.

Juk visi norime gyventi GRAŽIAU, RAMIAU IR ŽINANT UŽ KĄ MOKAME 😊

×
Nemokamas auditas
Nemokamas auditas

Prieš tai susipažink su privatumo politika